خبرنگاران پاکستان هرگونه حضور نظامی در درگیری های ناگورنو-قره باغ را تکذیب کرد

به گزارش زرین گراف، اسلام آباد - خبرنگاران - دولت پاکستان روز آدینه بعضی گزارش ها مبنی بر حضور نظامی این کشور در کنار نیروهای آذری بر سر درگیری های اخیر منطقه تحت مناقشه ناگورنو-قره باغ را تکذیب و بی اساس دانست.

خبرنگاران پاکستان هرگونه حضور نظامی در درگیری های ناگورنو-قره باغ را تکذیب کرد

جهت دریافت خدمات طراحی باغ ویلا ساده با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران، سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان امروز در بیانیه ای که یک نسخه آن در اختیار دفتر خبرنگاران در اسلام آباد نهاده شد، گزارش ها درباره حضور ارتش پاکستان در کنار نظامیان جمهوری آذربایجان علیه ارمنستان را غیرمسئولانه دانست.

زاهد حفیظ چودری با تکرار موضع پاکستان در خصوص مناقشه قره باغ و نگرانی نسبت به رخدادهای اخیر میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان، طرف باکو را گرفت و آنچه را که آتشباری نظامیان ارمنستان به ساکنان غیرنظامی آذری خواند، محکوم کرد.

وی تبادل آتش در ناگورنو-قره باغ را برای صلح و امنیت کل منطقه خطرناک دانست و از ارمنستان خواست تا برای جلوگیری از تشدید بیشتر اوضاع اقدامات نظامی خود را متوقف کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان ضمن حمایت از مواضع جمهوری آذربایجان در خصوص ناگورنو-قره باغ، بر حل این مناقشه براساس قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل متحد تأکید کرد.

پاکستان روابط دیپلماتیک با ارمنستان ندارد و همیشه از مواضع دولت جمهوری آذربایجان در بحث قره باغ حمایت نموده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 مهر 1399 بروزرسانی: 15 مهر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 362

به "خبرنگاران پاکستان هرگونه حضور نظامی در درگیری های ناگورنو-قره باغ را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پاکستان هرگونه حضور نظامی در درگیری های ناگورنو-قره باغ را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید