خبرنگاران قرص های کمیاب بیماران کرونایی و ژل های ضد عفونی احتکاری در تهران کشف شد

به گزارش زرین گراف، تهران- خبرنگاران- رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف بیش از یک هزار و 500 قرص کمیاب بیماران کرونا و 3 هزار و 456 ژل ضدعفونی احتکار شده به ارزش 4 میلیارد ریال اطلاع داد و گفت: در این رابطه 2 متهم دستگیر شدند.

خبرنگاران قرص های کمیاب بیماران کرونایی و ژل های ضد عفونی احتکاری در تهران کشف شد

به گزارش شامگاه چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران عظیم، سرهنگ سعید راستی در این باره گفت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی در یکی از انبارهای بازار ناصر خسرو مقادیری ژل ضد عفونی الکلی جمع آوری نموده است تا چند برابر قیمت واقعی، آن را وارد بازار مصرف کند، آنالیز موضوع در دستور کار تیمی از ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران عظیم نهاده شد.

وی با اشاره به اینکه با شناسایی مالک انباری و مخفیگاه وی دستور قضائی مبنی بر دستگیری متهم و بازرسی از انباری اخذ شد، گفت: روز گذشته تیمی از ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت به نشانی اعلامی اعزام و پیروز شدند در بازرسی از انبار 3 هزار و 456 ژل ضد عفونی نماینده الکلی کشف نمایند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه دستگیری مالک انباری از دستگیری محتکر دیگری اطلاع داد و شرح داد: با دریافت گزارشی مبنی بر اینکه فردی مقدار قابل توجهی از انواع قرص های مورد احتیاج بیماران کرونایی را احتکار نموده است و میخواهد این داروهای اساسی را چند برابر قیمت واقعی به خانواده بیماران که به شدت احتیاجمند این داروها است عرضه کند، آنالیز موضوع در دستور کار اکیپی از ماموران این مرکز نهاده شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت اضافه نمود: هویت متهم و مخفیگاه وی در حوالی خیابان ناصر خسرو شناسایی شد و با دستور قضائی، متهم در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن محل، یک هزار و 500 قرص کمیاب و مورد احتیاج بیماران کرونایی کشف شد.

وی با اشاره به اینکه ارزش ریالی اقلام کشف شده از هر دو متهم حدود 4 میلیارد ریال است، اظهار داشت: با تکمیل تحقیقات مقدماتی و بازپرسی از متهمان پرونده ها هر دو متهم به مراجع قضائی تحویل شدند.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 54

به "خبرنگاران قرص های کمیاب بیماران کرونایی و ژل های ضد عفونی احتکاری در تهران کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران قرص های کمیاب بیماران کرونایی و ژل های ضد عفونی احتکاری در تهران کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید