خبرنگاران استاندار اردبیل: غدیر خم متعلق به بشریت است

به گزارش زرین گراف، اردبیل - خبرنگاران - استاندار اردبیل گفت: ولایت برای همه انسان های مظلوم در کل جهان نجات بخش بوده و در واقع غدیر در بعد ولایت متعلق به تمامی بشریت است.

خبرنگاران استاندار اردبیل: غدیر خم متعلق به بشریت است

به گزارش خبرنگاران ، اکبر بهنامجو روز شنبه در سفر به شهرستان کوثر و به مناسبت عید غدیر خم بیان نمود: چتر حمایتی ولایت برای کل ادیان و مذهب ها و دنیایان اعم از شیعه، سنی، مسیحی و کل بشر گسترده است.

وی توضیح داد: در سایه ولایت همه در امنیت و آرامش به زندگی ادامه می دهند و در این عصر کنونی نیز ولایت فقیه غمخوار تمام مظلومان دنیا است.

او گفت: برنامه و اقدام ولایت فقیه نجات بخش کلیه مستضعفان در کشورهای مختلف از جمله سوریه، عراق ،لبنان و یمن با همه ادیان که دارد، است.

بهنامجو با بیان اینکه دومین درس ولایت وحدت و همدلی است، اضافه کرد: در سایه وحدت و همدلی است که مسائل در دنیا اسلام و در داخل کشور حل می گردد.

استاندار اردبیل همجنین با اشاره به خدمات دولت در استان و شهرستان کوثر گفت: توسعه این منطقه با اجرای پروژه های مهم در بخش سد و صنعت در شهرستان کوثر شتاب گرفته است.

وی اضافه کرد: پایاب سد گیوی با 220 میلیارد تومان تومان به عنوان دومین پروژه مهم استان در این شهرستان در حال انجام است.

به گفته وی ، برای تکمیل این پروژه 100 میلیارد تومان دیگر نیز احتیاج است که با همکاری مسوولان استان و نمایندگان جذب می گردد.

استاندار اردبیل فعال شدن واحدهای صنعتی از جمله فراوری شیشه اتومبیل و قطعات آسانسور در این شهرستان را از جمله اقداماتی دانست که در سایه همدلی مسوولان شهرستان و استان عملیاتی شده است.

وی ضمن قدردانی از کوشش مسوولان شهرستانی و نماینده کوثر و خلخال در مجلس به دلیل پیگیری توسعه کوثر، ادامه این اقدامات را گامی برای رشد این شهرستان دانست.

وی در جریان بازدید از سه روستای این شهرستان نیز قرار دریافت روستای فاراب در راستا ترانزیتی را پتانسیل مناسبی برای رونق مالی این روستا ذکر کرد.

استاندار اردبیل برطرف مسائل راه و آسفالت روستاهای این شهرستان را از جمله اولویت های توسعه ای کوثر گفت و خواهان کوشش مسوولان و نماینده این شهرستان در همکاری برای تصویب و جذب اعتبارات مورد احتیاج شد.

بهنامجو راه ارتباطی کوثر به خلخال را از جمله مهم ترین برنامه های توسعه ای این شهرستان ذکر کرد و از انجام مطالعات کارشناسی برای معین اولویت اجرای راستا اطلاع داد.

منبع: ایرنا
انتشار: 7 مهر 1399 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: zarringraph.ir شناسه مطلب: 345

به "خبرنگاران استاندار اردبیل: غدیر خم متعلق به بشریت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار اردبیل: غدیر خم متعلق به بشریت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید